Päikesepere OÜ

Cardio&Toning Intervall E 18:30-19:30
Yin jooga E 19:30-20:30

Treener Marit Lüüs, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel: 5330 0678
 

Rainbowtree OÜ

Tantsutreening täiskasvanutele

Tantsutrenn toimub iganädalaselt reedeti kell 18:00 Kiili noortekeskuse saalis. Tunniajase trenni jooksul õpitakse nädalast nädalasse osade kaupa terviklikku 2-3 minutilist koreograafiat ning luuakse avatud ja inspireeriv keskkond enda tantsuoskuste lihvimiseks ja töönädala pingete maandamiseks. Erinevate kavade õppimisel saadakse lähemalt tuttavaks ka erinevate tantsustiilidega. Eelnev tantsukogemus ei ole treeninguga liitumiseks vajalik.

Trenniga liitumiseks on vaja registreeruda, saates osalemissoov meiliaadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistades +372 59 019 840.

Esmakordne proovitreening 7€
1x treeningpilet 12€
4x treeningpilet 40€
 

Junglehouse OÜ

ZUMBA

Zumba toimub teisipäeviti kell 18.30 ja neljapäeviti 19.15. Zumba on tantsuline fitnesstreening, kus kasutatakse Ladina-Ameerika rütme ja elemente nagu reggaeton, salsa, merenque, cumbia jt. Tantsimine parandab kehalist vormi, hävitab stressihormoone, parandab rühti, suurendab erksust, tõstab lihaste toonust, kiirendab ainevahetust, arendab koordinatsiooni ja rütmitunnetust, vabastab loovust ja parandab enesetunnet nii füüsiliselt kui vaimselt.

STRONG NATION

Strong Natoin toimub teisipäeviti kell 19.30. STRONG NATION on kogu keha lihastreening, kus iga liigutus on sünkroonitud muusikasse, see on 30- minutiline treening. Kasutades ära oma keharaskust, arendab see lihasvastupidavust ja toonust. Selles intensiivses ja tõhusas treeningus avastad endas täiesti uusi külgi ning tunned kui tugev sa tegelikult oled.

NOORTE ZUMBA

Noorte Zumba toimub reedeti 14.30. Treening sisaldab noortele mõeldud liikumist, rütmikat, mänge ja tantse. See on lõbus ja energiline treening, kus osalejad saavad tutvuda erinevate rütmidega, koguda uusi teadmisi maailmast, end liikumise abil väljendada ja nautida koostegemise võlu. Zumba treening arendab koordinatsiooni, vastupidavust, rütmitunnetust ja enesekindlust. Vinge ja meeldejääv treening garanteeritud.

Treener Hedi Kuhlap, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel: 53315702,  koduleht https://junglehouse.ee/